| Anzahl | ca. 65 Stück |
|---|---|
| Form | Diskus |
| Farbe | Farbenmix |
| Art | Aventurin |
| Material | 100% Naturstein |
| Grösse | 8 mm |
| Stärke | 5 mm |
| Innenmaß | 1 mm |

Aventurin Perlen (8 x 6 mm) 65 Stück
Auf Lager
Order more for more benefits:
16,95 €
3
pieces15,26 €
5
pieces14,41 €
Menge:
Price per piece:
Gesamtsumme:
