
Emaille Pendant Herz (14.5 x 13 x 2.5 mm) Red Brown -18K Gold Plated (1 Stück)
Auf Lager
Order more for more benefits:
1,95 €
3
pieces1,76 €
5
pieces1,66 €
Menge:
Price per piece:
Gesamtsumme:
Weitere Informationen
| Anzahl | 1 Stück |
|---|---|
| Form | Rund |
| Farbe | Rot |
| Beschichtung | 18K vergoldet |
| Material | Messing / Emaille |
| Breite mm | 13 mm |
| Länge mm | 14.5 mm |
| Stärke | 5 mm |
| Innenmaß Öse | 3 mm |
