
Emaille Pendant Herz (15.5 x13 x 2.5 mm) Red -18K Gold Plated (2 Stück)
Auf Lager
Order more for more benefits:
2,95 €
3
pieces2,66 €
5
pieces2,51 €
Menge:
Price per piece:
Gesamtsumme:
Weitere Informationen
| Anzahl | 2 Stück |
|---|---|
| Form | Rund |
| Farbe | Rot |
| Beschichtung | 18K vergoldet |
| Material | Messing / Emaille |
| Breite mm | 13 mm |
| Länge mm | 15.5 mm |
| Stärke | 5 mm |
| Innenmaß Öse | 3 mm |
